1996 m. Vilniuje įsikūrė UAB„Vildika". Įmonė prekiavo metaliniais ir mediniais biuro baldais. 2003 m., praplėtus turimą biuro baldų asortimentą susijusiomis prekėmis - kėdėmis,  atidarytas pirmasis  „Kėdžių centro" salonas Vilniuje. Plečiant veiklą, 2007m.  atidarytas "Kėdžių centro" salonas Klaipėdoje, o 2012 m. - Kaune.

       Važinėjant į baldų parodas, gilinantis į pasaulinę patirtį,  buvo nuspręsta bendradarbiauti tik su tais kėdžių gamintojais, kurių pagrindiniai tikslai - kėdžių funkcionalumas, kokybė ir ergonomika.  Šiuo metu pagrindiniai mūsų tiekėjai - žinomos, garsėjančios inžinieriniu mąstymu, gaminių kokybe ir patikimumu vokiečių įmonės: "Top Star", "Wagner", "Grammer". Esame oficialūs lenkų įmonės "Novy Styl" atstovai.

      Kadangi siūlome ypač  platų vadovo, darbuotojų, lankytojų, specialių kėdžių asortimentą, mūsų klientais yra tapę daug žinomų Lietuvos valstybinių ir privačių įmonių.

      "Kėdžių centro" misija - rūpintis sveikesne žmonių sėdėsena. Mūsų darbuotojai nuolat gilina savo profesines žinias ir stengiasi, kad kiekvienas atėjęs į saloną klientas čia rastų savo kėdę.

       2013 metai "Kėdžių centrui" buvo labai sėkmingi: didėjo kėdžių pardavimai, reikšmingai augo parduodamų ergonomiškų kėdžių dalis, bet didžiausia metų sėkmė yra klientų tikėjimas, kad "Kėdžių centrui" nuoširdžiai rūpi, kad žmonės sėdėtų sveikiau.