1996 m. Vilniuje įsikūrė UAB „Vildika“. Įmonė pradėjo gaminti biuro baldus. 2003 m. praplėtus turimą biuro baldų asortimentą susijusiomis prekėmis – kėdėmis,  atidarytas  „Kėdžių centro“ salonas Vilniuje. 

Važinėjant į baldų parodas, gilinantis į pasaulinę patirtį,  buvo nuspręsta bendradarbiauti tik su tais kėdžių gamintojais, kurių pagrindiniai tikslai – kėdžių funkcionalumas, kokybė ir ergonomika.  Šiuo metu pagrindiniai mūsų tiekėjai – žinomos, garsėjančios inžinieriniu mąstymu, gaminių kokybe ir patikimumu biuro kėdžių gamintojai: „Top Star“, „Wagner“, „Grammer“, „Nowy Styl“ ir kt.

Kadangi siūlome ypač  platų vadovo, darbuotojų, lankytojų, specialių kėdžių asortimentą, mūsų klientais yra tapę daug žinomų Lietuvos valstybinių ir privačių įmonių.

„Kėdžių centro“ misija – rūpintis sveikesne žmonių sėdėsena. Mūsų darbuotojai nuolat gilina savo profesines žinias ir stengiasi, kad kiekvienas atėjęs į saloną klientas čia rastų savo kėdę.

Ergonominė biuro kėdė

BIURO KĖDĖS

Vadovo ergonominė biuro kėdė

VADOVŲ KĖDĖS

Lankytojo | Priimamojo | Konferencinė biuro kėdė

LANKYTOJŲ KĖDĖS

sėdėjimas ant kamuolio

AKTYVAUS SĖDĖJIMO KĖDĖS

Ergonominė biuro kėdė

ERGONOMINĖS KĖDĖS

Labaratorijos kėdė, speciali laboratorinė kėdė, speciali laboratorinė kėdės, Laboratorinė kėdė, Laboratorinės kėdės, Ergonominė kėdė, Sertifikuota laboratorijos kėdė, kėdė laboratorijoms, kede laboratorijos, kėdė labaratorijoms, kede labaratorijoms, speciali kėdė, speciali kede, speciali laboratorijos kede, speciali laboratorijos kėdė, speciali darbo kėdė, speciali darbo kede, sertifilkuota kėdė, sertifikuota kede, kede dvaros kambariui, kėdė švaros kambariui, sertifikuota kėdė, sertifikuota kede, laboratorijos kėdė pirkti, laboratorijos kede pirkti.

SPECIALIOS KĖDĖS