STOK-SĖSK STALAI

Reguliuojamo aukščio stalas 160x80 cm

Prekių likutis 12 vnt

494,38 €

Special Price 345,00 €

Pristatymas per 3 darbo dienas

Šią prekę reikia surinkti.

Valdiklis
+ -


Gallery image 1

  • Stačiakampis biuro stalas 1600x800mm;
  • Valdomas dvimotoriu varikliu;
  • Aukščio amplitudė - nuo 720 mm iki 1190 mm, didžiausia keliamoji galia 120 kg;
  • Aukščio reguliavimo mechanizmas veikia greitai (~40 mm/s) ir tyliai (iki 45 dB);
  • Darbo vieta tinkama keletui įvairaus ūgio žmonių.Žmogaus kūnas sukurtas nuolat judėti, vengti pasyvumo, taigi toks stalas yra puiki alternatyva tiems, kurie ilgą darbo dienos sėdėjimą nori paversti judresniu. Tyrimai atskleidė, jog dirbdami ar mokydamiesi žmonės dažnai keičia sėdėjimo padėtį. Dirbdami ir mokydamiesi žmonės didžiąją dalį laiko praleidžia sėdėdami, todėl norint išsaugoti gerą savijautą reikia nuolat daryti pertraukas ir pajudėti.


Medikai teigia, jog asmuo darbo metu 50% laiko turi praleisti atsisėdęs, 25% laiko - stovėti, o likusius 25% - judėti. Pakeliami stalai mažina darbuotojų nuovargį, skatina kūrybiškumą bei didina produktyvumą.


Lengvai reguliuojamo aukščio „T“ formos stalo kojos leidžia pritaikyti stalą prie savo individualių poreikių tiek sėdint, tiek stovint. Medikai pataria, jog darbo stalo aukštis turėtų būti priderintas individualiai pagal žmogaus ūgį, kūno sudėjimą bei naudojamus darbo įrankius ar prietaisus. Elegantiškas, plonomis kojomis STOK-SĖSK stalas sėdint suteikia daugiau vietos kojoms.


Vos vienas mygtuko „aukštyn“ ir „žemyn“ paspaudimas ir greitai rasite patogiausią sau stalo padėtį. Suderinus STOK-SĖSK stalą su puikia ergonomine kėde, sėdimas darbas tampa ženkliai aktyvesnis ir naudingesnis sveikatai, o darbuotojai - žvalesni ir patenkinti. Kuo mažiau nuovargio - tuo produktyvesnis darbas ir geresnė savijauta!


Dėka integruoto aukščio reguliavimo mechanizmo ir puikaus dizaino, STOK-SĖSK stalas atveria naujas galimybes biure ir namuose!Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Ilgis 1600 mm
Plotis 800 mm
Keliamoji galia, kg 120 kg
Aukštis 720 mm - 1190 mm
Kilimo greitis iki 30 mm/s
Variklių kiekis Dvimotoris
Kojų spalva Balta spalva
Dangos spalva Balintas ąžuolas
Valdiklis Be atminties funkcijos
Garantija mėn. 24
Pagaminta EU

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės