AKTYVAUS SĖDĖJIMO KĖDĖS

Biuro kėdė ALUMEDIC 10

1 344,00 €

Kaina su PVM


Užsakoma prekė
Pristatoma per 4-5 sav
Šią prekę reikia surinkti.

+ -


Prabanga, estetika, modernumas ir aukščiausia vokiška kokybė - visa tai apibūdina šį WAGNER kėdžių gaminimo įmonės modelį ALUMEDIC 10.

Aukštas, ergonomiškai išformuotas nugaros atlošas yra pagamintas iš itin kokybiško orui pralaidaus tinklinio audinio, todėl sėdint darbo metu neprakaituoja nugara. Reguliuojama juosmens atrama, minkšta ergonomiška sėdimoji dalis bei patogus, dengtas tinkliniu audiniu pogalvis suteiks didesnį komforto jausmą bei padės išlaikyti taisyklingą laikyseną. Kėdės sėdynė dengta natūralia oda arba gobelenu, o atlošo audinys  -  tinklinis, arba tokį patį kaip ir sėdimosios dalies. Standartiniai reguliuojamo aukščio ir pločio arba multifunkciniai (reguliuojamo aukščio, pločio bei gylio) porankiai suteikia patogią atramą Jūsų rankoms, o kokybiška poliruoto aliuminio bazė su grindų nebraižančiais ratukais garantuoja stabilumą ir tvirtumą sėdėjimo metu. Kėdės atlošas ir sėdynė yra sujungti plastikine jungtimi atlošo nugarinėje dalyje, tačiau jie valdomi atskirai. Veikiant sinchroniniam mechanizmui abi kėdės dalys sinchroniškai atkartoja Jūsų judesius - atlošui judant per dvi arba tris padalas, sėdimoji dalis taip pat pasislenka ta pačia kryptimi, tačiau tik per vieną padalą. Šis mechanizmas leidžia idividualiai nusistatyti ir užfiksuoti Jums patogiausią darbinę padėtį nevarginant nugaros. Papildomai integruotas unikalus “Dondola” mechanizmas, patvirtintas medicininiais tyrimais, leidžia visą sėdėjimo laiką sėdėti aktyviai bei stiprinti ir apsaugoti nuo skausmo nugaros raumenis. Kėdės centre lanksčiąja jungtimi tarpusavyje sujungtos dvi plieninės plokštės sukuria 3D sėdėjimo efektą, mat kėdė atkartoja kiekvieną mažą Jūsų pasvirimą į visas puses.

Michael Wagner, perėmęs sukauptą patirtį dirbant tėvo mažame kėdžių fabrike, išvystė naują kėdžių gaminimo įmonę WAGNER. Po neilgo laiko, praleisto gilinantis į gaminių kokybę ir gamybos modernizavimą, įmonė sėkmingai tapo viena iš svarbiausių ir patikimiausių kėdžių gamintojų rinkoje. WAGNER yra pirmaujanti Vokietijos kėdžių gaminimo įmonė Europoje, kurios tikslas yra gera pirkėjų sveikata bei gaminių modernus dizainas ir funkcionalumas - kiekvienas produktas ir idėja yra kuriama pagal šiuos tris veiksnius, lemiančius kokybę ir patogumą.

ALUMEDIC serijos kėdės yra populiariausi ir sėkmingiausi WAGNER sukurti modeliai! Šiose biuro kėdėse puikiai suderinti dizainas, funkcionalumas bei saugumas. Tyrimai patvirtino, jog daugiau nei 84% išbandžiusiųjų kėdę su “Dondola” mechanizmu sėdėdami jautėsi aktyvesni, o 56% - sumažėjo nugaros skausmas. Negana to, modeliui ALUMEDIC 10 suteikiama net 60 mėnesių garantija!

Biuro kėdė rekomenduojama kuriant dirbančiojo ergonomišką namų ir biuro darbo aplinką.


Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Gobelenas
Sėdynės aukštis 42 - 53 cm
Sėdynės gylis 39 cm
Sėdynės plotis 43 cm
Atlošo aukštis 31 cm
Kėdės aukštis 103 - 112 cm
Bazės diametras Ø 50 cm
Porankių aukštis 17 - 25 cm
Pogalvio aukštis 17 - 22 cm
Mechanizmas sinchroninis ir sėdimosios dalies gylio
Antras mechanizmas multiblokinis
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis reguliuojamas
Porankiai reguliuojami
Galima apkrova -----
Kėdės svoris -----
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Biuro kėdė ALUMEDIC 10 - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės