AKTYVAUS SĖDĖJIMO KĖDĖS

Biuro kėdė ALUMEDIC 5

504,00 €

Kaina su PVM


Užsakoma prekė

+ -


Prabanga, estetika, modernumas ir aukščiausia vokiška kokybė - visa tai apibūdina šį WAGNER kėdžių gaminimo įmonės modelį ALUMEDIC 5.

Aukštas, ergonomiškai išformuotas biuro kėdės nugaros atlošas yra pagamintas iš itin kokybiško orui pralaidaus tinklinio audinio, todėl sėdint darbo metu neprakaituoja nugara. Reguliuojama darbo kėdės juosmens atrama, minkšta ergonomiška sėdimoji dalis bei patogus, dengtas tinkliniu audiniu pogalvis suteiks didesnį komforto jausmą bei padės išlaikyti taisyklingą laikyseną. Kėdės sėdynė dengta natūralia oda arba gobelenu, o atlošo audinys  -  tinklinis, arba tokį patį kaip ir sėdimosios dalies. Standartiniai reguliuojamo aukščio ir pločio arba multifunkciniai (reguliuojamo aukščio, pločio bei gylio) kėdės porankiai suteikia patogią atramą Jūsų rankoms, o kokybiška poliruoto aliuminio bazė su grindų nebraižančiais ratukais garantuoja stabilumą ir tvirtumą sėdėjimo metu. Kėdės atlošas ir sėdynė yra sujungti plastikine jungtimi atlošo nugarinėje dalyje, tačiau jie valdomi atskirai. Veikiant sinchroniniam mechanizmui abi kėdės dalys sinchroniškai atkartoja Jūsų judesius - atlošui judant per dvi arba tris padalas, sėdimoji dalis taip pat pasislenka ta pačia kryptimi, tačiau tik per vieną padalą. Šis mechanizmas leidžia idividualiai nusistatyti ir užfiksuoti Jums patogiausią darbinę kėdės padėtį nevarginant nugaros.

Papildomai integruotas unikalus “Dondola” mechanizmas, patvirtintas medicininiais tyrimais, leidžia visą sėdėjimo laiką sėdėti aktyviai bei stiprinti ir apsaugoti nuo skausmo nugaros raumenis. Kėdės centre lanksčiąja jungtimi tarpusavyje sujungtos dvi plieninės plokštės sukuria 3D sėdėjimo efektą, mat kėdė atkartoja kiekvieną mažą Jūsų pasvirimą į visas puses. Michael Wagner, perėmęs sukauptą patirtį dirbant tėvo mažame kėdžių fabrike, išvystė naują kėdžių gaminimo įmonę WAGNER. Po neilgo laiko, praleisto gilinantis į gaminių kokybę ir gamybos modernizavimą, įmonė sėkmingai tapo viena iš svarbiausių ir patikimiausių kėdžių gamintojų rinkoje. WAGNER yra pirmaujanti Vokietijos kėdžių gaminimo įmonė Europoje, kurios tikslas yra gera pirkėjų sveikata bei gaminių modernus dizainas ir funkcionalumas - kiekvienas produktas ir idėja yra kuriama pagal šiuos tris veiksnius, lemiančius kokybę ir patogumą.

ALUMEDIC serijos ergonomnės biuro kėdės yra populiariausi ir sėkmingiausi WAGNER sukurti modeliai! Šiose biuro kėdėse puikiai suderinti dizainas, funkcionalumas bei saugumas. Tyrimai patvirtino, jog daugiau nei 84% išbandžiusiųjų kėdę su “Dondola” mechanizmu sėdėdami jautėsi aktyvesni, o 56% - sumažėjo nugaros skausmas. Negana to, ergonominei kėdei ALUMEDIC 5 suteikiama net 60 mėnesių garantija!

Biuro kėdė rekomenduojama kuriant dirbančiojo ergonomišką namų ir biuro darbo aplinką.

Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Gobelenas
Sėdynės aukštis 43 - 52 cm
Sėdynės gylis 48 - 53 cm
Sėdynės plotis 48 cm
Atlošo aukštis 58 cm
Kėdės aukštis 100 - 110 cm
Bazės diametras Ø 70 cm
Porankių aukštis -----
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas sinchroninis
Antras mechanizmas Dondola
Bazė / rėmas plastikinė juoda
Pogalvis be pogalvio
Porankiai 2D porankiai
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 18 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Biuro kėdė ALUMEDIC 5 - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės