AKTYVAUS SĖDĖJIMO KĖDĖS

Ergonomiška vadovo kėdė Titan 20

1 865,00 €

+ -

Populiariausios spalvosDar viena puiki vokiškos WAGNER kėdžių gaminimo įmonės pagaminta kėdė, aukšta kokybe nenusileidžianti kitiems įmonės gaminiams!


Modernus dizainas suteiks subtilią prabangos ir estetikos detalę Jūsų biure, kuria liksite itin patenkinti. Gobelenu arba oda aptrauktas aukštas nugaros atlošas su magnetine juosmens nugara nesukelia įtampos juosmens ir pečių srityje, tad išvengsite nepageidaujamo nugaros skausmo. Ergonomiškai išformuota minkšta sėdimoji dalis, taip pat aptraukta gobelenu arba natūralia oda, leis jaustis patogiais visu darbo metu bei nejausti nuovargio. Reguliuojamas pogalvis bei multifunkciniai porankiai, kurių gylis, plotis ir aukštis nustatomas itin lengvai, Jums suteiks reikiamą ir patogią atramą dirbant. Kokybiška poliruoto aliuminio bazė su grindų nebraižančiais ratukais garantuoja kėdės stabilumą ir tvirtumą ant bet kokio paviršiaus. Kadangi kėdės atlošas ir sėdimoji dalis nėra sujungti tarpusavyje, jų padėtį galite nustatyti ir užfiksuoti pagal savo poreikius.


Veikiant įtaisytam sinchroniniam mechanizmui, sėdynė ir atlošas nuolat sinchroniškai prisitaiko ir atkartoja prie Jūsų kūno judėjimo - judant atlošui, tam tikru santykiu (2:1 arba 3:1) kėdės sėdimoji dalis taip pat pasislenka ta pačia kryptimi, taip išlaikant Jūsų taisyklingą laikyseną. Ne mažiau svarbus šio modelio privalumas - medicininiais tyrimais patvirtintas unikalus “Dondola” mechanizmas, paverčiantis sėdėjimą žymiai aktyvesniu ir mažiau kenksmingu Jūsų sveikatai. Kėdės centre įmontuotos dvi plieninės plokštės, tarpusavyje sujungtos lanksčia jungtimi, leidžia kėdės sėdimajai daliai atkartoti net mažiausius Jūsų pasvirimus į bet kurią pusę - taip nugaros raumenys yra nuolat treniruojami ir stiprinami. Tyrimai patvirtino, jog daugiau nei 84% išbandžiusiųjų kėdę su “Dondola” mechanizmu sėdėdami jautėsi aktyvesni, o 56% - sumažėjo nugaros skausmas. Negana to, kaip ir kitiems WAGNER gaminiams, modeliui TITAN 20 suteikiama net 60 mėnesių garantija!Michael Wagner, perėmęs sukauptą patirtį dirbant tėvo mažame kėdžių fabrike, išvystė naują kėdžių gaminimo įmonę WAGNER. Po neilgo laiko, praleisto gilinantis į gaminių kokybę ir gamybos modernizavimą, įmonė sėkmingai tapo viena iš svarbiausių ir patikimiausių kėdžių gamintojų rinkoje. WAGNER yra pirmaujanti Vokietijos kėdžių gaminimo įmonė Europoje, kurios tikslas yra gera pirkėjų sveikata bei gaminių modernus dizainas ir funkcionalumas - kiekvienas produktas ir idėja yra kuriama pagal šiuos tris veiksnius, lemiančius kokybę ir patogumą. Garantuojame, jog įsigiję šį gaminį liksite patenkinti, o Jūsų nugara - dėkinga! 

Informacija

Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Gobelenas
Sėdynės aukštis 42 - 53 cm
Sėdynės gylis 46 - 52 cm
Sėdynės plotis 47 cm
Atlošo aukštis 60 cm
Kėdės aukštis 118 - 128 cm
Bazės diametras Ø 70 cm
Porankių aukštis -----
Pogalvio aukštis 20 cm
Mechanizmas sinchroninis
Antras mechanizmas Dondola
Bazė / rėmas poliruoto aliuminio
Pogalvis reguliuojamas
Porankiai reguliuojami
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 22 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Ergonomiška vadovo kėdė  Titan 20 - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės