SPECIALIOS PASKIRTIES KĖDĖS

Ergonomiška speciali kėdė SITNESS 40

303,00 €

Kaina su PVM


+ -


Išskirtinio ir praktiško dizaino moderni kėdė SITNESS 40 savo funkcinėmis ir ergonominėmis savybėmis nenusileidžianti kitiems puikiems SITNESS modeliams.

Ergonomiškai išformuota sėdimoji dalis bei reguliuojamas nugaros atlošas suteikia ypatingą komfortą darbo metu bei padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną. Abi kėdės dalys aptrauktos plataus spalvų pasirinkimo kokybišku ir patvariu gobelenu. Sėdėjimas ant šios kėdės primena sėdėsena ant kamuolio - visa tai dėl integruoto sėdimojoje dalyje Body-Balance-Tec mechanizmo, patvirtinto medicininiais tyrimais. Itin lanksti jungtis leidžia kėdei prisitaikyti ir atkartoti net mažiausią Jūsų pasvirimą, todėl nuolatos sėdima aktyviai ir neįsitempus. Sėdėjimo aukštį lengvai nusistatysite po sėdimąja kėdės dalimi įtaisyta rankenėle valdomu aukščio reguliavimo mechanizmu. Chromo spalvos metalinė bazė su ratukais užtikrins stabilumą darbo metu, nes yra itin kokybiška ir tvirta.

Šis modelis tiks tiems, kurie siekia aukščiausios kokybės ir komforto savo biure bei rūpinasi savo sveikata, tad pasirinkę SITNESS kėdę - nenusivilsite! Vokietijoje įsikūrusioje įmonėje Topstar sukurtas modelis SITNESS 50 atitinka visus saugos ir kokybės reikalavimus ir įgijęs LGA Tested Quality bei GS ženklus garantuoja aukščiausią gaminio kokybę ir saugumą.

Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Dirbtinė oda
Sėdynės aukštis 43 - 51 cm
Sėdynės gylis 40 cm
Sėdynės plotis 44 cm
Atlošo aukštis 20 - 30 cm
Kėdės aukštis 70 - 80 cm
Bazės diametras Ø 64 cm
Porankių aukštis -----
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas BBT kamuolio efekto (Sitness)
Antras mechanizmas pneumatinis
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis be pogalvio
Porankiai be porankių
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 10 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 36
Techninė specifikacija
Ergonomiška speciali kėdė SITNESS 40 - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės