VADOVŲ KĖDĖS

Biuro kėdė Alumedic LIMITED S KOMFORT

Prekių likutis 1 vnt

Pavadinimas Kiekis
Biuro kėdė Alumedic LIMITED S KOMFORT-Juoda D10 1
1 917,00 €

Kaina su PVM


Prekė iš ekspozicijos
Didesnis kiekis užsakomas
Pristatoma per 4-5 sav
Šią prekę reikia surinkti.

+ -


 Itin prabangaus ir estetiško dizaino aukščiausios kokybės Vokietijoje pagaminta WAGNER įmonės ergonominė biuro kėdė ALUMEDIC LIMITED S KOMFORT suteiks Jūsų biurui subtilią prašmatnumo detalę, kuria tikrai liksite sužavėti!

Šio modelio ergonominės biuro kėdės savybės, puikus dizainas ir visos funkcijos neįtikėtinai dera tarpusavyje, todėl sėdėdami kėdėje visuomet jausite patogumą ir būsite patenkinti gaminiu. Aukštas darbo kėdės nugaros atlošas - dengtas itin kokybiška natūralia oda, kuri yra elegantiškai papuošta deimanto formos rašto siūlėmis (odos ir siūlių spalvas galite laisvai rinktis iš mūsų siūlomo plataus spalvų asortimento). Ergonomiškai išformuota kėdės sėdimoji dalis, taip pat aptraukta natūralia oda, yra reguliuojamo gylio ir pasvirimo kampo, tad nesunkiai atrasite Jums patogią padėtį. Sėdynėje ir atlošo viduje integruotas vilnos sluoksnis, reguliuojama kėdės juosmens atrama, oda dengtas reguliuojamo aukščio ir atlenkimo kampo pogalvis sėdint sukelia neprilygstamą komforto jausmą. Oda dengti multifunkciniai porankiai (nustatomo aukščio, gylio bei pločio) suteikia patogią atramą rankoms, o kokybiškas poliruoto aliuminio atlošo rėmas ir kėdės bazė su grindų nebraižančiais ratukais - tvirtumą ir stabilumą sėdėjimo metu. Nors kėdės atlošas ir sėdynė yra sujungti poliruoto aliuminio jungtimi atlošo nugaros pusėje, jie yra valdomi atskirai. Būtent įmontuotas sinchroninis mechanizmas leidžia kėdės sėdynei ir atlošui sinchroniškai prisitaikyti bei atkartoti Jūsų judesius: judant atlošui per dvi ar tris padalas, kėdės sėdynė taip pat pasislenka ta pačia kryptimi, bet tik per vieną padalą. Tokia mechanizmo savybė leidžia nusistatyti ir užfiksuoti pageidaujamą darbinę sėdėjimo padėtį išlaikant taisyklingą laikyseną. Negana to, modelis ALUMEDIC LIMITED S KOMFORT turi integruotą medicininiais tyrimais patvirtintą, patentuotą “Dondola” mechanizmą, kuris paverčia sėdėjimą aktyvesniu, stiprina sėdinčiojo nugaros raumenis ir apsaugo nuo nugaros skausmo. Dėl kėdės centre įmontuotų dviejų, tarpusavyje sujungtų, plieninių plokščių, sėdėsena ant šios kėdės primena 3D judėjimą, mat yra atkartojamas kiekvienas mažas Jūsų pasvirimas į bet kurią pusę.

Michael Wagner, perėmęs sukauptą patirtį dirbant tėvo mažame kėdžių fabrike, išvystė naują kėdžių gaminimo įmonę WAGNER. Po neilgo laiko, praleisto gilinantis į gaminių kokybę ir gamybos modernizavimą, įmonė sėkmingai tapo viena iš svarbiausių ir patikimiausių kėdžių gamintojų rinkoje. WAGNER yra pirmaujanti Vokietijos kėdžių gaminimo įmonė Europoje, kurios tikslas yra gera pirkėjų sveikata bei gaminių modernus dizainas ir funkcionalumas - kiekvienas produktas ir idėja yra kuriama pagal šiuos tris veiksnius, lemiančius kokybę ir patogumą.

ALUMEDIC serijos ergonominės biuro kėdės yra populiariausi ir sėkmingiausi WAGNER sukurti modeliai! Šiose
biuro kėdėse puikiai suderinti dizainas, funkcionalumas bei saugumas. Tyrimai patvirtino, jog daugiau nei 84% išbandžiusiųjų darbo kėdę su “Dondola” mechanizmu sėdėdami jautėsi aktyvesni, o 56% - sumažėjo nugaros skausmas.
Modeliui ALUMEDIC LIMITED S KOMFORT suteikiama net 60 mėnesių garantija!

 Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Natūrali oda
Sėdynės aukštis 43 - 52 cm
Sėdynės gylis 48 - 53 cm
Sėdynės plotis 48 cm
Atlošo aukštis 58 cm
Kėdės aukštis 120 - 140 cm
Bazės diametras Ø 70 cm
Porankių aukštis 20 - 30 cm
Pogalvio aukštis 20 - 28 cm
Mechanizmas sinchroninis
Antras mechanizmas Dondola
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis reguliuojamas
Porankiai reguliuojami
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 20 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Biuro kėdė Alumedic LIMITED S KOMFORT - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės