VADOVŲ KĖDĖS

Vadovo kėdė NOVA steel

318,00 €

Kaina su PVM


Užsakoma prekė
Pristatymas 3-4 sav.

+ -


 

Jei ieškote elegantiškos ir itin patogios kėdės, kuri suteiktų Jūsų darbo vietai subtilią prabangos detalę, NOVA modelis kaip tik Jums!

Subtilus šios kėdės dizainas yra lengvai priderinamas prie bet kokio interjero, o jos funkciniais privalumais neliksite nusivylę. Kėdės sėdimoji dalis ir atlošas yra sujungti tarpusavyje, tad tarp jų nuolat išlaikomas nustatytas kampas. Įmontuotas multiblokinis mechanizmas suteikia galimybę pasirinkti vieną iš penkių numatytų atlošo pasvirimo pozicijų arba laisvą svyravimą. Kadangi svyravimo ašis yra kėdės priekyje, svyruojant kėdė išlieka stabili ir kojos neatkeliamos nuo žemės. Po sėdimąja dalimi esančia rankenėle valdomu pneumatiniu pakėlėju galite lengvai nustatyti pageidaujamą sėdėjimo aukštį, o minkšti odiniai porankiai suteikia patogią atramą rankoms. Chromuotas kėdės metalinis rėmas garantuoja kėdės stabilumą ir tvirtumą, natūralia oda traukta minkšta sėdimoji dalis bei atlošas - patogumą sėdint ir aukštą produkto kokybę.

Šis Lenkijoje pagamintas modelis garantuoja, jog produktu neliksite nusivylę - ne veltui įmonė Nowy Styl jau virš 20 metų viena iš didžiausių ir sėkmingiausių baldų gamintojų visoje Europoje!Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Natūrali oda (priekinė dalis)
Sėdynės aukštis 47 - 56 cm
Sėdynės gylis 50 cm
Sėdynės plotis 52 cm
Atlošo aukštis 77 cm
Kėdės aukštis 122 - 131 cm
Bazės diametras Ø 70 cm
Porankių aukštis -----
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas multiblokinis
Antras mechanizmas -----
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis -----
Porankiai nereguliuojami
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 22,3 kg
Pagaminta Lenkijoje
Garantija mėn. 24
Techninė specifikacija
Vadovo kėdė NOVA steel - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės