VADOVŲ KĖDĖS

Vadovo kėdė Tiger UP 8

1 225,00 €

Kaina su PVM


Prekė užsakoma
Pristatoma per 4-5 sav.
Šią prekę reikia surinkti.

+ -


Dar vienas puikus aukščiausios kokybės įmonės „Grammer Office“ vadovo biuro kėdės modelis TIGER UP 8, kurio modernus dizainas idealiai tiks prie Jūsų biuro interjero ir išpildys visus Jūsų lūkesčius!

Aukštas, ergonomiškai išformuotas kėdės nugaros atlošas su atrama galvai padės išvengti raumenų įtampos ir skausmo nugaros, pečių bei kaklo srityje ir užtikrins komforto jausmą sėdėjimo metu. Kėdės sėdynė taip pat išformuota ergonomiškai ir yra minkšta bei patogi, todėl darbo metu sėdėsite patogiai ir nejusite nuovargio.

Abi darbo kėdės dalys ir atrama galvai aptrauktos natūralia oda arba gobelenu, kurių spalvą galite rinkti iš plataus siūlomo asortimento. Porankių aukščio reguliavimo funkcija leis individualiai pasirinkti pageidaujamą, tik Jums patogią jų padėtį. Aukštos kokybės tvirta sidabro spalvos arba poliruoto aliuminio kėdės bazė su grindų nebraižančiais ratukais garantuoja stabilumą sėdėjimo metu ant bet kokio paviršiaus.

„Grammer Office‟ biuro kėdžių gamintojai, atsižvelgdami į mokslinių tyrimų rezultatus, sukūrė unikalų GLIDE-TEC mechanizmą. Jo pagrindinė funkcija - tinkamai prilaikyti nugaros raumenis bet kurioje padėtyje. Tyrimai parodė, jog sėdėjimo metu didžiausia apkrova tenka stuburui, kai žmogus sėdi susikūprinęs. Biuro kėdėje su integruotu GLIDE-TEC mechanizmu yra sėdima aktyviau, todėl stuburo apkrova žymiai sumažėja bei atsipalaiduoja nugaros raumenys, nes yra pilnai atsiremiama į ergonomiškai išformuotą nugaros atlošą.

Papildomai įmontuotas sinchroninis kėdės mechanizmas padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną sėdėjimo metu, mat sėdynė ir atlošas, nesujungti tarpusavyje, yra reguliuojami atskirai. Abi kėdės dalys efektyviai prisitaiko ir sinchroniškai atkartoja sėdinčiojo judesius: judant atlošui per dvi ar tris padalas, sėdimoji dalis taip pat pasislenka per vieną padalą į tą pačią pusę. Šiam modeliui suteikiama net 60 mėnesių garantija!

Vokiečių biuro kėdžių gaminimo įmonės „Grammer Office‟ produktai pasižymi inovatyviomis technologijomis, nepriekaištinga kokybe bei aukštų standartų dizainu, tad pasirinkę šios įmonės kėdę būsite visuomet patenkinti!Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Natūrali oda
Sėdynės aukštis 41 - 53 cm
Sėdynės gylis -----
Sėdynės plotis -----
Atlošo aukštis -----
Kėdės aukštis 121 cm
Bazės diametras Ø 63 cm
Porankių aukštis -----
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas sinchroninis ir sėdimosios dalies gylio
Antras mechanizmas Glide - Tec
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis nereguliuojamas
Porankiai reguliuojami
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 22 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Vadovo kėdė Tiger UP 8 - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės