VADOVŲ KĖDĖS

Vadovo kėdė - XENIUM-DUO BACK® be pogalvio

738,00 €

Dizainas - Daniel Figuerua

Tarpas tarp atlošo dalių apsaugo Jūsų stuburą, o atskirtos atlošo dalys individualiai prisitaiko prie Jūsų nugaros formų.

+ -


Unikalaus ir išskirtinio dizaino aukščiausios vokiškos kokybės kėdė XENIUM-DUO BACK puikiai tiks besirūpinantiems savo sveikata ilgų darbo valandų metu.


Skirtingai nei kitų biuro kėdžių, šios atlošas yra iš dviejų atskirų dalių, tad suteikia dvigubą komfortą Jūsų nugarai! Perskirto atlošo dalys, nepriklausomai viena nuo kitos, lanksčiai juda į visas puses, efektyviai prilaiko Jūsų ir paverčia sėdėjimą daug aktyvesniu ir ne tokiu žalingų Jūsų nugarai. Kadangi nuolat palaikomas raumenų judrumas, medicininiais tyrimais įrodyta, kad nugaros spaudimo slėgis sumažinamas net iki 50% nei sėdint kėdėse, turinčiose standartinius atlošus. Taigi sėdėjimas XENIUM-DUO BACK kėdėje prilygsta nugaros masažui!


Taip pat atlošas yra lengvai reguliuojamo aukščio, tad tiks įvairaus ūgio žmonėms. Kėdės sėdimoji dalis yra itin minšta ir išformuota ergonomiškai bei turi neigiamo pasvirimo kampo funkciją, tad galėsite individualiai nusistatyti patogiausią sėdėjimo padėtį. ir atlošas, ir sėdynė yra dengti gobelenu arba natūralia oda, kurių spalvą galėsite pasirinkti iš plataus mūsų siūlomo asortimento bei pritaikyti prie bet kokio interjero.


Reguliuojamo aukščio, pločio, gylio bei 360° sukimosi kampo porankiai - atramą rankoms. Kokybiška poliruoto aliuminio bazė su grindų nebraižančiais ratukais garantuoja stabilumą ir tvirtumą sėdėjimo metu ant bet kokio paviršiaus. Kėdėje įmontuotas sinchroninis mechanizmas leidžia atskirai fiksuoti kėdės atlošą ir sėdynę, kadangi abi dalys nėra sujungtos tarpusavyje. Dėl šio mechanizmo sėdynė ir atlošas efektyviai prisitaiko ir sinchroniškai atkartoja kiekvieną Jūsų judesį - judant atlošui per dvi ar tris padalas, sėdimoji dalis taip pat pasislenka į tą pačią pusę, tik per vieną padalą.


Šis modelis rekomenduojamas ieškantiems kokybės ir funkcionalumo gaminyje, tad garatuojame, jog pasirinkę XENIUM-DUO BACK kėdę liksite patenkinti! Kaip aukščiausios kokybės gaminiui, šiam modeliui suteikiama net 60 mėnesių garantija!

Informacija

Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Gobelenas
Sėdynės aukštis 42 - 53 cm
Sėdynės gylis 50 cm
Sėdynės plotis 47 cm
Atlošo aukštis 69 cm
Kėdės aukštis -----
Bazės diametras -----
Porankių aukštis -----
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas sinchroninis
Antras mechanizmas -----
Bazė / rėmas plastikinė juoda
Pogalvis be pogalvio
Porankiai 2D porankiai
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 22 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Vadovo kėdė - XENIUM-DUO BACK® be pogalvio - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės