KĖDĖS

Vadovo kėdė ORION

413,00 €

Special Price 259,00 €

Kaina su PVM


Užsakoma prekė

+ -Jei ieškote itin patogios ir elegantiškos kėdės, suteiksiančios Jūsų darbo vietai subtilią prabangos detalę, ORION STEEL modelis kaip tik Jums!

Grakštus šio modelio dizainas,  ergonomiški ir funkciniai privalumai - viskas viename modelyje. Minkšti, natūralia oda traukti ir dinamiškai išformuoti sėdynė bei atlošas lengvai prisitaiko prie sėdinčiojo kūno. Specialūs horizontalūs įsiuvai atlošo dalyje užtikrina, jog nugara neprakaituos ir nebus jaučiamas diskomfortas - toks audinio pasiuvimas didina atramų elastingumą, suteikdamas ypatingą patogumo jausmą. Pneumatinis pakelėjas leis lengvai nustatyti pageidaujamą kėdės aukštį. Kadangi kėdės atlošas ir sėdimoji dalis sujungti, tarp jų nuolat yra išlaikomas nustatytas kampas. Multiblokinis mechanizmas leidžia pasirinkti laisvo svyravimo padėtį arba vieną iš penkių numatytų atlošo pasvirimo pozicijų. Svyravimo ašis šiame modelyje yra kėdės priekyje, tad svyruojant, kojos neatkeliamos nuo žemės, o kėdė išlieka stabili. Ratukai su stabdžiais tiks tiek kietam, tiek minkštam grindų paviršiui. Dar vienas privalumas - aukštos kokybės tvirta chromuota metalinė bazė.

Įmonė Nowy Styl jau daugiau kaip 20 metų yra viena iš didžiausių ir sėkmingiausių baldų gamintojų visoje Europoje. Jų siūlomas platus kėdžių ir kitų baldų pasirinkimas patenkins Jūsų poreikius!Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Natūrali oda (priekinė dalis)
Sėdynės aukštis 47 - 56 cm
Sėdynės gylis 49 cm
Sėdynės plotis 50 cm
Atlošo aukštis 72 cm
Kėdės aukštis 119 - 128 cm
Bazės diametras Ø 70 cm
Porankių aukštis 25 cm
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas multiblokinis
Antras mechanizmas -----
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis be pogalvio
Porankiai nereguliuojami
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 23,3 kg
Pagaminta Lenkijoje
Garantija mėn. 24
Techninė specifikacija
Vadovo kėdė ORION - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės