VADOVŲ KĖDĖS

  • Staliukas

   Staliukas

   180,00 €

   Special Price 121,00 €

Vadovo kėdė SAIL GT 8

Prekių likutis 1 vnt

Pavadinimas Kiekis
Vadovo kėdė SAIL GT 8 – Juoda YB009 1
762,00 €

Kaina su PVM


Prekė iš ekspozicijos
Užsakoma prekė
Prekių pristatymas 4-5 sav.

+ -

Populiariausios spalvosAiškumas, lengvumas ir elegancija - šie trys žodžiai geriausiai apibūdina naująjį SAIL serijos modelį.

Itin aukštos kokybės modernaus vokiškos ergonominės biuro kėdės SAIL GT 8, kurio išskirtinėmis ergonominėmis bei funkcinėmis savybėmis tikrai liksite sužavėti! Siekdami pagerinti ir paįvairinti  gaminio funkcionalumą, judėjimo laisvumą ir patogumą „Grammer office‟ kėdžių gamintojai, atsižvelgdami į mokslinių tyrimų rezultatus, sukūrė GLIDE-TEC mechanizmą. Jo pagrindinė funkcija - tinkamai prilaikyti nugaros raumenis bet kurioje sėdėjimo padėtyje. Tyrimai parodė, jog sėdėjimo metu didžiausia apkrova tenka stuburui, kai žmogus sėdi sukumpęs. Kėdėje su integruotu GLIDE-TEC mechanizmu yra sėdima aktyviau, todėl stuburo apkrova žymiai sumažėja bei atsipalaiduoja nugaros raumenys, nes yra pilnai atsiremiama į  ergonomišką nugaros atlošą, o rankos išlieka ant darbo stalo.

Sukurti kėdę SAIL GT 8 dizainerį Ray Carter įkvėpė pomėgis buriuoti. Kaip burė prisitaiko prie vėjo, taip kėdės atlošas idealiai prisitaiko prie sėdinčiojo nugaros. Grakštus ir lankstus Atlošas pagamintas iš itin plono, bet kokybiško, plazdančią burę primenančio orui pralaidaus tinklinio audinio, tad sėdėjimo metų neprakaituoja nugara ir jaučiamas didesnis komfortas. Taip pat atlošas gali būti aptrauktas natūralia oda arba gobelenu, tad kiekvienas gali atrasti tinkamiausią variantą. Papildomai galima pasirinkti standartinę nugaros atramą arba CatBack (CatBack puikiai prilaiko juosmens sritį, atlošas pats prisitaiko prie sėdinčiojo svorio ir juosmens). Reguliuojamo gylio komfortiška ergonomiškai išformuota sėdimoji kėdės dalis yra itin minkšta ir patogi, todėl nepavargsite sėdėdami net ilgas darbo valandas.

Sėdimoji kėdės dalis gali būti aptraukta įvairiausių rūšių audiniu, kurio spalvą išsirinksite iš ypač plataus asortimento. Kėdė gali būti su pasirenkamo aukščio pogalviu arba be. Reguliuojami standartiniai (į aukštį ir plotį) arba multifunkciniai (į aukštį, plotį ir gylį) porankiai, kurie suteiks patogią atramą rankoms ir leis išvengti raumenų įtampos pečių juostoje. Iš itin kokybiško ir tvirto juodo plastiko, poliruoto aliuminio arba sidabro spalvos bazė su grindų nebraižančiais ratukais užtikrina kėdės stabilumą ant bet kokio paviršiaus. Kadangi kėdės sėdimoji dalis ir atlošas nėra sujungti tarpusavyje, Jūs galite individualiai pagal savo poreikius nusistatyti ir užfiksuoti pageidaujamą kėdės padėtį ir tuo pačiu išlaikyti taisyklingą laikyseną. Veikiant įmontuotam sinchroniniam mechanizmui, atlošas ir sėdynė efektyviai prisitaiko ir atkartoja kiekvieną judesį - judant atlošui, tam tikru santykiu (2:1 arba 3:1) sėdynė taip pat pajuda ta pačia kryptimi.

Taigi nuo šiol dirbti atsilošus yra labai patogu, rankų padėtis ant kompiuterio nepakeičia savo padėties, atstumas tarp akių ir monitoriaus nepakinta - dirbti ir ilsėtis galima vienu metu!

 Be to, galimybė judėti ilgą laiką sėdint leidžia atpalaiduoti ir paskirstyti raumenims tenkančią apkrovą ir įtampą bei pagerinti kraujo apytaką visame kūne, todėl jausitės žymiai geriau ir džiaugsitės gera sveikata. Anot dizainerio Ray Carter, su daugybe ergonominių savybių ir reguliavimo gelimybių, SAIL GT 8 pasirūpins visais Jūsų poreikiais ir užtikrins aukščiausią patogumo lygį darbo metu. Kaip aukščiausios kokybės ženklas - gamintojo suteikiama net 60 mėnesių garantija!

2012 metais šis kėdės modelis pelnė prestižinį „IF“ dizaino apdovanojimą („IF Product Design Awards“), o 2013 metais buvo nominuotas Vokietijos Dizaino apdovanojimu.Vokiečių kėdžių gaminimo įmonės „Grammer office‟ produktai pasižymi inovatyviomis technologijomis, nepriekaištinga kokybe bei aukštų standartų dizainu, tad pasirinkę šios įmonės kėdę būsite visuomet patenkinti!

Kuriant ergonomišką darbo aplinką Kėdžių centras rekomenduoja darbą sėdint derinti su darbu atsistojus prie reguliuojamo aukščio stalo "Stok-sėsk".

 Informacija

Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

 • Staliukas

  Staliukas

  180,00 €

  Special Price 121,00 €

Specifikacija

Dangos medžiaga Gobelenas
Sėdynės aukštis 41 - 52 cm
Sėdynės gylis 46 - 52 cm
Sėdynės plotis 49 cm
Atlošo aukštis 117 cm
Kėdės aukštis 121 cm
Bazės diametras Ø 66 cm
Porankių aukštis 18 - 28 cm
Pogalvio aukštis 13 cm
Mechanizmas sinchroninis
Antras mechanizmas Glide - Tec
Bazė / rėmas metalinė chromuota
Pogalvis reguliuojamas
Porankiai reguliuojami
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 18 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Vadovo kėdė SAIL GT 8 - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės