Kėdžių centras / ergonominės biuro kėdės

Vadovo kėdė XENIUM-DUO BACK® su pogalviu

780,00 €

Kaina su PVM


Prekė užsakoma
Kaina priklauso nuo pasirinktų kėdės funkcijų Pristatoma per 4-5 sav.
Šią prekę reikia surinkti

+ -


Kėdės dizainas - Martin Ballendat.

Virš 25 metų sėkmingai dirbantis dizaino srityje. Nuo 1995 m. turi savo dizaino studiją Austrijoje, vėliau atidarė antrąją studiją Vokietijoje. Daugiau nei 10 metų dirba su žinomais prekių ženklais iš daugiau nei 10 šalių. Jo projektai buvo pripažinti tarptautiniu mastu, jam buvo suteikta daugiau nei 100 apdovanojimų!Unikalaus ir išskirtinio dizaino aukščiausios vokiškos kokybės ergonominė biuro kėdė XENIUM-DUO BACK puikiai tiks besirūpinantiems savo sveikata ilgų darbo valandų metu.

Skirtingai nei kitų biuro kėdžių, šios atlošas yra iš dviejų atskirų dalių, tad suteikia dvigubą komfortą Jūsų nugarai! Perskirto kėdės atlošo dalys, nepriklausomai viena nuo kitos, lanksčiai juda į visas puses, efektyviai prilaiko Jūsų ir paverčia sėdėjimą daug aktyvesniu ir ne tokiu žalingų Jūsų nugarai. Kadangi nuolat palaikomas raumenų judrumas, medicininiais tyrimais įrodyta, kad nugaros spaudimo slėgis sumažinamas net iki 50% nei sėdint kėdėse, turinčiose standartinius atlošus. Taigi sėdėjimas XENIUM-DUO BACK kėdėje prilygsta nugaros masažui!

Taip pat darbo kėdės atlošas yra lengvai reguliuojamo aukščio, tad tiks įvairaus ūgio žmonėms. Kėdės sėdimoji dalis yra itin minšta ir išformuota ergonomiškai bei turi neigiamo pasvirimo kampo funkciją, tad galėsite individualiai nusistatyti patogiausią sėdėjimo padėtį. ir atlošas, ir sėdynė yra dengti gobelenu arba natūralia oda, kurių spalvą galėsite pasirinkti iš plataus mūsų siūlomo asortimento bei pritaikyti prie bet kokio interjero.

Reguliuojamo aukščio ir pasvirimo kampo kėdės pogalvis suteikia patogią atramą galvai, o reguliuojamo aukščio, pločio, gylio bei 360° sukimosi kampo porankiai - atramą rankoms. Kokybiška poliruoto biuro kėdės aliuminio bazė su grindų nebraižančiais ratukais garantuoja stabilumą ir tvirtumą sėdėjimo metu ant bet kokio paviršiaus. Kėdėje įmontuotas sinchroninis mechanizmas leidžia atskirai fiksuoti kėdės atlošą ir sėdynę, kadangi abi dalys nėra sujungtos tarpusavyje. Dėl šio mechanizmo sėdynė ir atlošas efektyviai prisitaiko ir sinchroniškai atkartoja kiekvieną Jūsų judesį - judant atlošui per dvi ar tris padalas, sėdimoji dalis taip pat pasislenka į tą pačią pusę, tik per vieną padalą.

Šis modelis rekomenduojamas ieškantiems kokybės ir funkcionalumo gaminyje, tad garatuojame, jog pasirinkę XENIUM-DUO BACK ergonominę biuro kėdę liksite patenkinti! Kaip aukščiausios kokybės gaminiui, šiam modeliui suteikiama net 60 mėnesių garantija!

Biuro kėdė rekomenduojama kuriant dirbančiojo ergonomišką namų ir biuro darbo aplinką.Informacija

Pasiteirauti apie papildomas spalvas / produktą

Specifikacija

Dangos medžiaga Gobelenas
Sėdynės aukštis 42 - 53 cm
Sėdynės gylis 46 - 52 cm
Sėdynės plotis 47 cm
Atlošo aukštis 69 cm
Kėdės aukštis -----
Bazės diametras -----
Porankių aukštis 15 - 21 cm
Pogalvio aukštis -----
Mechanizmas sinchroninis
Antras mechanizmas -----
Bazė / rėmas plastikinė juoda
Pogalvis reguliuojamas
Porankiai 2D porankiai
Galima apkrova iki 110 kg
Kėdės svoris 22 kg
Pagaminta Vokietijoje
Garantija mėn. 60
Techninė specifikacija
Vadovo kėdė XENIUM-DUO BACK® su pogalviu - techninė specifikacija

* Gamintojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti technines specifikacijas, matmenis ar nutraukti modelio gamybą.

Panašios prekės