Socialinė atsakomybė

„Žalia“ elektros energija 100 proc. yra pagaminta iš atsinaujinančių energijos išteklių (AEI). Pagrindinės AEI rūšys: vėjo energija; hidroenergija; saulės energija; biokuras; biodegalai; geoterminė energija. Klientai, pasirinkę sudaryti žalios energijos pirkimo sutartis, gauna sertifikatą, patvirtinantį, kad jiems patiekiama elektros energija yra pagaminta iš AEI.

Sertifikatas

Klientai, vartojantys „žalią“ elektrą, išreiškia atsakingą požiūrį į ekologines problemas bei prisideda prie ribotų ir nuolat senkančių Žemės išteklių tausojimo.

 Informacija apie atsinaujinančią energiją Lietuvoje

 Lietuva atsinaujinančios energijos dalį iki 2020 m. yra įsipareigojusi padidinti iki 23 proc.

Remiantis Lietuvos statistikos departamento paskelbtais duomenimis, užsibrėžtą tikslą jau pasiekėme – 2014 m. ši dalis bendrame šalies energijos balanse viršijo penktadalį. Kitos Europos šalys taip pat sparčiai juda šia kryptimi, tad jų atsinaujinančių išteklių energijos dalis sudaro 15,3 proc. Pernai šios elektros rūšies pirkimai Europoje padidėjo 8 proc. ir siekė 340 mln. MWh. Pagrindinės tokios energijos vartotojomis tradiciškai išlieka Vokietija, Švedija, Šveicarija, Italija ir Nyderlandai.