Ergonominė biuro kėdė

BIURO KĖDĖS

Vadovo ergonominė biuro kėdė

VADOVŲ KĖDĖS

Lankytojo | Priimamojo | Konferencinė biuro kėdė

LANKYTOJŲ KĖDĖS

Ergonominė biuro kėdė

ERGONOMINĖS KĖDĖS

sėdėjimas ant kamuolio

AKTYVAUS SĖDĖJIMO KĖDĖS

Labaratorijos kėdė, speciali laboratorinė kėdė, speciali laboratorinė kėdės, Laboratorinė kėdė, Laboratorinės kėdės, Ergonominė kėdė, Sertifikuota laboratorijos kėdė, kėdė laboratorijoms, kede laboratorijos, kėdė labaratorijoms, kede labaratorijoms, speciali kėdė, speciali kede, speciali laboratorijos kede, speciali laboratorijos kėdė, speciali darbo kėdė, speciali darbo kede, sertifilkuota kėdė, sertifikuota kede, kede dvaros kambariui, kėdė švaros kambariui, sertifikuota kėdė, sertifikuota kede, laboratorijos kėdė pirkti, laboratorijos kede pirkti.

SPECIALIOS KĖDĖS

Lankytojo | Namų | Priimamojo biuro kėdė

KAVINIŲ | VIRTUVIŲ KĖDĖS

Ergonominė biuro kėdė sunkiasvoriams

KĖDĖS IKI 150 KG

Darbo kėdė pigi

VAIKIŠKOS KĖDĖS

Biuro minkštasuolis | Fotelis

MINKŠTASUOLIAI

Gumuoti ratukai biuro kėdei

PRIEDAI

Sėdmaišis

AKCIJOS

Kėdžių kategorija – čia tikrai rasite jums tinkamą kėdę. Nesvarbu, ar ieškote biuro kėdės, vadovo kėdės, lankytojų kėdės, ergonominės kėdės, aktyvaus sėdėjimo kėdės, ar specializuotų kėdžių ir kėdžių priedų, mes turime kėdę, kuri puikiai atitiks jūsų poreikius. Šioje kategorijoje atrasite platų asortimentą kėdžių, sukurtų didelį dėmesį skiriant kokybei, patogumui ir stiliui. Mūsų gausi kolekcija atrinkta taip, kad atitiktų kiekvieno kliento poreikius ir užtikrintų išskirtinę sėdėjimo patirtį visiems. Šioje kategorijoje rasite:

Biuro kėdės

Mūsų asortimente esančios biuro kėdės skirtos produktyvumui skatinti, užtikrinant maksimalų komfortą ilgų darbo valandų metu. Jei tenka ilgai sėdėti, galite pasirinkti iš modelių, kurių papildomos funkcijos padės sumažinti nugaros, kaklo ir pečių apkrovą. Kokybiškos medžiagos, reguliuojamos funkcijos ir elegantiškas dizainas užtikrina, kad mūsų biuro kėdės atitiktų unikalius kiekvieno žmogaus poreikius.

Vadovo kėdės

Prabanga, patogumas ir stilius susilieja mūsų vadovų kėdžių kolekcijoje. Šios kėdės – tai puikus ergonomikos ir elegancijos derinys, sukurtas taip, kad būtų galima išryškinti bet kokio aukšto lygio biuro aplinką. Su šiomis kėdėmis, pasižyminčiomis elegancija ir patogumu, suteikite įspūdį tiek klientams, tiek kolegoms.

Lankytojų kėdės

Lankytojų kėdės – tai jaukus sėdimasis sprendimas jūsų biurui, poilsio kambariui ar priimamajam. Daugiausia dėmesio skiriant patvarumui ir patogumui, šios kėdės pagamintos taip, kad būtų atsparios dažnam naudojimui ir kartu sudarytų jaukų įspūdį jūsų svečiams. Rinkitės iš mūsų plačios modėlių kolekcijos.

Ergonomiškos kėdės

Suprasdami geros laikysenos svarbą, pristatome savo ergonominių kėdžių asortimentą, skirtą sveikiems sėdėjimo įpročiams skatinti. Šios kėdės turi reguliuojamus elementus, kurie prisitaiko prie natūralios kūno formos, sumažina įtampą kritinėse vietose ir suteikia komfortą sėdint ilgesnį laiką. Ergonomiška kėdė iš mūsų asortimento gali pagerinti jūsų savijautą ir produktyvumą.

Aktyvaus sėdėjimo kėdės

Šiuolaikinis gyvenimas dažnai veda mus prie sėdimo gyvenimo būdo. Aktyvaus sėdėjimo kėdės sukurtos tam, kad skatintų judėjimą sėdint. Šios novatoriškos kėdės aktyvuoja giluminius kūno raumenis, skatina nugaros ir klubų judėjimą. Aktyvaus sėdėjimo kėdės yra puikus pasirinkimas daug sėdintiems ir daugiau dinamikos darbe, ieškantiems žmonėms.

Specializuotos kėdės

Siūlome įvairias kėdes pritaikytas specifiniams darbams, poreikiams ir užduotims. Tai yra nuo sustiprintų didesnių apkrovų kėdžių, iki specializuotų laboratorinių taburečių. Mūsų specializuotų kėdžių asortimente tikrai rasite unikalią kėdę, atitinkančią jūsų reikalavimus.

Su plačiu asortimentu stengiamės užtikrinti, kad kiekvieno kliento poreikiai būtu realizuoti. Esame pasiryžę padėti jums rasti tinkamą kėdę, kurioje sklandžiai dera funkcionalumas, patogumas ir stilius.

Galite būti tikri, kad kiekviena mūsų kolekcijos kėdė atitinka griežtus kokybės standartus, užtikrinančius patvarumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų kėdės – tai ne tik baldai, bet ir investicijos į komfortą ir produktyvumą. Tad kam laukti? Pasinerkite į mūsų kėdžių kategoriją dabar ir atraskite sau tinkamą kėdę!

mumis pasitiki