Prekių pristatymas

Tik gavus Jūsų užsakymą, prekės turimos Lietuvos sandėlyje yra ruošiamos siuntimui ir išsiunčiamos. Siunčiamos per kurjerį ar pristatomos mūsų įmonės logistikos skyriaus darbuotojų. taip pat turite galimybę nemokamai atsiimti prekes iš mūsų prekių sandėlio (Pakalnės g. 10, Bezdonys, Vilniaus r. sav.). Turimos sandėlyje prekės yra pristatomos per 3-5 darbo dienas, jei kitaip nenurodyta prekės užsakymo kortelėje. Visais atvejais pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybes už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl pirkėjo kaltės arba dėl nuo pirkėjo priklausančių aplinkybių, taip pat dėl kurjerių tarnybos vėlavimo priežasties. Prekės pristatomos į tikslią pirkėjo nurodytą prekių pristatymo vietą.

Pirkėjui pasirašius kurjerio siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos buklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės komplektacijos neatitikimu (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (išoriškai pažeista), prekės yra pažeistos ir/ar prekės yra netinkamos komplektacijos, pirkėjas privalo tai pažymeti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimo/neatitikimų aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Jeigu tik kils klausimų arba neaiškumų dėl užsakymo – kreipkitės į Kėdžių centrą. Jeigu mums kils klausimų dėl pristatymo adreso ar kitų duomenų – taip pat susisieksime ir patikslinsime su Jumis.

Kitos aktualios temos

Prekių grąžinimo garantija
Garantinio aptarnavimo sąlygos
Privatumo politika