Prekių grąžinimo garantija

Kokybiškų prekių grąžinimas

UAB „Vildika” suteikia 14 dienų prekių grąžinimo garantiją. Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo, asmeniškai pristatant į įmonės sandėlį (Pakalnės g. 10, Bezdonys, LT-15201 Vilniaus r.) arba per kurjerį nurodytu adresu, apmokant jų transportavimo išlaidas.

  • Jūs turite teisę atidaryti pakuotę ir įsitikinti, ar prekės Jus tenkina.
  • Pinigų grąžinimo garantija netaikoma specialiesiems, pagal konkrečius matmenis pagamintiems/ užsakytiems gaminiams.
  • Prekės turi būti nenaudotos, nepradėtos rinkti, originalioje pakuotėje, nepraradusios prekinės išvaizdos.
  • Kokybiškų, surinktų arba bandytų rinkti, baldų ir metalinių stelažų grąžinti negalima.
  • Jei kėdė buvo pradėta rinkti ar surinkta, grąžinti galima iki 70 proc. pirkinio sumos, įvertinus ir atsižvelgus į prekės būklę (Lukšio g. 18, Vilnius). Prekė turi būti nepažeista. Dėl vertinimo susisiekti iš anksto +370 655 45503
  • Kėdžių Centro dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas ir negali būti grąžinamas.

Grąžinant nenaudotas prekes – turite pateikti laisvos formos raštą (el. paštu arba raštu), kuriame būtų nurodyta grąžinimo priežastis. Ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo – UAB „Vildika” grąžins už prekę sumokėtus pinigus pavedimu į kliento nurodytą sąskaitą.

Prekių grąžinimo procesas

Grąžinant prekes, prisiminkite, kad prisiimate atsakomybę už kokybišką prekių pristatymą. Kad prekės nebūtų sugadintos grąžinimo metu, rekomenduojame supakuoti prekes į originalią pakuotę. Esant reikalui, papildomai naudoti prekių apsaugos priemones. Prie grąžinimo prekės turi būti grąžinamos visos pirkimo metu gautos prekių instrukcijos, priedai, komplektuojančios detalės. Pirkėjas pats turi padengti prekių pristaymo ir grąžinimo išlaidas.

Jums kyla klausimų? Kreipkitės į Kėdžių centro servisą.

Kitos aktualios temos

Prekių pristatymas
Garantinio aptarnavimo sąlygos
Privatumo politika